Příchuť Nasty Juice S&V: Cush Man Grape (Mango a hroznové víno) 10ml
Související produkty
Vůně je intenzivně svěží, dominují jí tóny chladivé...
Ve vůni je zřetelný jemný suchý tabák. Při potažení se k...
Tabák se slaným karamelem a ořechy... Vyladěné příchutě od...
Ovocná směs ostružiny, borůvky, jablka, maliny a hrušky... Vyladěné...
Ve vůni je zřetelný jemný, suchý tabák. Při potažení se k...
Ve vůni je zřetelný mix tabáků, který doplňuje lehká ostrost whisky....
Opravdový tabák s kokosem a karamelem... Vyladěné příchutě od...
Mlsná řada vytvořená speciálně pro naše fanoušky. TOHLE...
Jemný tabák s medem, karamelem a vanilkou... Vyladěné příchutě od...
Vůně je pronikavě tabáková s jasně rozpoznatelnými švestkovými...
Pistáciový tabák s javorovým sirupem... Vyladěné...
Ve vůni dominují citrusové plody, při potažení ucítíte...
Ve vůni je zřetelný jemný, suchý tabák. Při potažení se k...
Vůně je pronikavě borůvková, s nádechem acai a citrónu. V chuti nejprve...
Detailní popis produktu
Připravte se na pořádnou porci šťavnaté svěžesti s kombinací zralého tropického manga a slaďoučkých hroznů. Tahle harmonická kombinace dokáže uchvátit už při pouhém přičichnutí k lahvičce. A v ústech se poté doslova rozplyne na jazyku. Příjemně sladký potah doprovodí osvěžující ocásek při výdechu. Geniální kombinace.

Přivítejte novou kolekci příchutí Nasty Juice, tentokrát ve variantě shake & vape. Všechny příchutě z této série tak budete moci vapovat bez potřeby zrání ihned po dolití báze. Těšit se můžete na vynikající ovocné směsi, ale také jedinečné tabáky. Každý si zaručeně najde to své. Výrobce Nasty Juice pochází z Malajsie a klade důraz na pečlivou přípravu každého aromatu. Zároveň klade důraz také na důkladné míchání všech surovin. Příchutě Nasty Juice S&V jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin na trhu a prochází všemi potřebnými výstupními kontrolami pro uvedení na světový trh. Jsou dodávány ve velké 60 ml lahvičce, ve které se nachází příchuť pro smíchání s vlastní bází.
Postup přípravy e-liquidu Nasty Juice: Do 60 ml lahvičky s příchutí dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Pro použití v MTL e-cigaretách doporučujeme míchat s bázemi s poměrem VG/PG 50/50, pro použití do DL e-cigaret doporučujeme míchat s bázemi s poměrem VG/PG 70/30. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Zástupce výrobce v EU : | Valmont trading, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Nuselská 142/9, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha |
| E-mail zástupce v EU : | info@topcigars.cz |
