Příchuť Bar Series S&V: Watermelon Ice (Ledový vodní meloun) 10ml
Související produkty

Ve vůni je zřetelný jemný, suchý tabák. Při potažení se k...

Vůně je pronikavě borůvková, s nádechem acai a citrónu. V chuti nejprve...

Příjemně levandulová vůně Vás přenese do francouzské Provance. Při...

Směs tabáku a whisky... Vyladěné příchutě od českého výrobce...

Mlsná řada vytvořená speciálně pro naše fanoušky. TOHLE...

Ve vůni je zřetelný jemný, suchý tabák. Při potažení se k...

Ledová tříšť s červeným pomerančem, mandarinkou a broskví......

Ve vůni najdete bourbon vyzrálý v dubových sudech, mix ořechů a kokos, to...

Toast s burákovým máslem a hroznovým jamem... Vyladěné...

Lahodná kombinace krémového borůvkového jogurtu s kousky sladkých cookies! Tato příchuť spojuje...

Opravdový tabák se sladkou třešní... Vyladěné příchutě...

Ve vůni je zřetelný mix tabáků, který doplňuje lehká ostrost whisky....

Mlsná řada vytvořená speciálně pro naše fanoušky. TOHLE...

Opravdový tabák s kokosem a karamelem... Vyladěné příchutě od...

Ve vůni dominují citrusové plody, při potažení ucítíte...
Detailní popis produktu
Ovocné ochlazení v podobě vodního melounu, které si můžete dopřát klidně i v zimě. Jedná se o tradiční ovocnou příchuť obohacenou o chladivý efekt, která vás příjemně osvěží. Pokud preferujete lehké a méně intenzivní kombinace chutí, tohle je ta pravá volba.

Bar Series je britská značka, která o sobě hlásá, že není tak úplně tradiční, a snaží se vystoupit z řady. Firma se po letech prodávání výrobků jiných značek zaměřila na vlastní výrobu. A čímže se tedy chystá ulovit zákazníky? Především tím, že klade důraz na jeden z nejdůležitějších aspektů vapingu – chuťové podání.
Nová řada příchutí Bar Series ve variantě typu Shake & Vape přináší okouzlující zážitek z vapování. Pokud vám nevyhovují divoké kombinace a preferujete jednoduché ovocné směsi s plnou chutí, zde jste na správném místě. Těšit se můžete na vytříbené příchutě z kvalitních surovin při zachování snadné přípravy. Vyráběny jsou v lahvičkách o objemu 60 ml, ve kterých se nachází aroma pro míchání. Do lahvičky s příchutí stačí pouze dolít bázi, vše protřepat a začít vapovat. Pro ještě výraznější chuť můžete nechat směs přibližně 3 dny odležet.
Postup přípravy e-liquidu Bar Series: Do 60 ml lahvičky obsahující 10 ml příchutě dolijte bázi a důkladně protřepejte. Poté můžete začít ihned vapovat. Použít můžete jak bázi vyváženým poměrem PG/VG 50/50 pro tradiční MTL potah, tak i báze s vyšším podílem VG pro přímý potah do plic DL.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.