Příchuť Pukka Juice S&V: Summer Fruits (Bobulovitá směs s limetkou) 10ml
Související produkty

Sladká hruška se zeleným jablkem představuje zajímavý mix...

Tahle příchuť by se dala nazvat ultimátním letním ovocným kombem. Perfektně vybalancovaná chuť...

Krémová, přesto šťavnatá, tahle dokonalá souhra netradičních chutí s názvem Citron & Coconut...

Exotická marakuja a čerstvě utržené mango přináší...

Netradiční spojení exotického kiwi a červené brusinky s jemným...

Říkali jste si o ni, tak je konečně tady! Nejžádanější kombinace chutí právě dorazila a my můžeme...

Pokud jste příznivci sladkého a krémového ovocného základu, je tahle příchuť přesně pro vás....

Dopřejte si osvěžující citrónovou limonádu, která si...

Harmonické spojení šťavnatosti zralého citronu a sladkého...

Dechberoucí blend ovocných chutí (ananasu, papáji a kokosu)......

Výrazná a lahodná chuť lesního ovoce s anýzem a...

Perfektně vybalancovaná chuť plná sladkých, kyselých a...

Hledáte příjemně osvěžující, ale také jemnou a šťavnatou příchuť? Novinka s názvem Lemonade je...

Skutečná impozantní chuť banánu a manga... Britské příchutě...
Detailní popis produktu
Sladká směs letních bobulí zaručeně vykouzlí úsměv na vaší tváři. Tradiční chuť bobulovitých plodů, ve které se mísí jahoda, ostružina, malina, brusinka a řada dalších, je tentokrát ozvláštněnna přítomností limetky, která celou směs pohladí v samotném závěru. Výsledná chuť je proto výraznější, prokreslenější a ještě více osvěžující. Už ji nepustíte z ruky.

Pukka Juice je novou sérií prémiových příchutí, které zaručeně zatočí všemi vašimi smysly. Kolekce se skládá z nepřeberného množství příchutí s ovocným základem a chladivým podkresem. Najdete zde řadu osvěžujících ovocných směsí, které si vychutnáte nejen za horkého letního dne, ale také kdykoliv během celého roku. Příchutě Pukka Juice jsou typu shake & vape, postačí je tedy smíchat se základní bází, protřepat a začít vapovat bez nutnosti dalšího zrání.
Příchutě pochází z Velké Británie, kde jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin, aby bylo dosaženo co největšího chuťového požitku a vyvážené chuti každého aromatu. Pukka Juice S&V jsou dodávány ve velkých 60 ml lahvičkách, ve kterých se nachází příchuť pro snadné namíchání s vlastní bází.
Postup přípravy e-liquidu Pukka Juice: Do 60 ml lahvičky s příchutí dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému Shake & Vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.