... Výhodnější doprava od 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč ...

Cartridge OXVA Xlim V3 Top Fill 1,2ohm 2ml

Po registraci SLEVA min. 2% Po registraci množstevní SLEVA
97 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní cartridge OXVA Xlim Pod V3 Top Fill disponuje základním objemem 2ml. Jedná se o kompletně vybavenou cartridge disponující integrovaným žhavícím tělískem s moderním mesh pletivem pro skvělé podání chuti, rychlý náběh žhavení a optimální produkci páry. Jedná se o upgradovaný typ cartridge s označením V3 Top Fill, cartridge nabídne pohodlnější plnění se silikonovou záslepkou v boční části, která nezasahuje do těla baterie, je tedy možné doplňovat cartridge připojenou k tělu baterie. Cartridge lze použít jak se standardními nikotinovými a beznikotinovými náplněmi s poměrem PG50/VG50, tak také s náplněmi s nikotinovou solí.

Upozornění: Cartridge Xlim V3 s odporem 0.4Ω je kompatibilní pouze s novými modely série OXVA Xlim, se staršími modely ze série Xlim není kompatibilní (Xlim Pod Kit, Xlim SE Pod Kit, Xlim SQ Pod Kit), starší modely nedokáží tuto cartridge úspěšně načíst!

Kompatibilní zařízení:
- OXVA Xlim Pod Kit (není kompatibilní s odporem 0,4Ω)
- OXVA Xlim SE Pod Kit (není kompatibilní s odporem 0,4Ω)
- OXVA Xlim SQ Pod Kit (není kompatibilní s odporem 0,4Ω)
- OXVA Xlim Pro Pod Kit
- OXVA Xlim SQ Pro Pod Kit
- OXVA Xlim SE 2 Pod Kit
- OXVA Xlim GO Pod Kit
- OXVA Xlim Classic Edition Pod Kit
- OXVA Xlim Pro 2 Pod Kit


Dostupné odpory a styly potahování:
- 0,4Ω (RDL vaping, doporučený výkon 26-30W)
- 0,6Ω (MTL/RDL vaping, doporučený výkon 20-25W)
- 0,8Ω (MTL vaping, doporučený výkon 12-16W)
- 1,2Ω (MTL vaping, doporučený výkon 10-12W)


Objem: 2ml
Obsah balení:
1x cartridge OXVA Xlim Pod V3 Top Fill

Upozornění: Tato cartridge NENÍ kompatibilní s modelem OXVA Xlim C Pod Kit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Používáme ověření věku Adulto

DOVOLENÁ do 10.8.

VAROVÁNÍ: Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let! Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č. 379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb. V okamžiku prodeje je ověřován věk kupujícího spotřebitele pomocí doplňku Adulto.cz   

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!

 

Je Vám více než 18 let?