Příchuť Drippin Party S&V: Orange Jacuzzi (Osvěžující oranžáda) 10ml
Související produkty
Borůvková žvýkačka... Oblíbené anglické příchutě...
Sladké jahody s chladivým dozvukem... Oblíbené anglické...
Šťavnaté borůvky s ledovou koncovkou... Oblíbené anglické...
Sladkokyselá chuť borůvky.... Oblíbené anglické příchutě v...
Ananasová exploze s ledovým nádechem... Prémiové...
Neodolatelná chuť zralé třešně... Prémiové britské...
Sladké jahody s chladivým dozvukem... Prémiové britské liquidy Drifter Bar od Juice Sauz nyní i...
Oblíbená ovocná trojkombinace jahod, malin a třešní......
Osvěžující chuť vodního melounu... Oblíbené anglické...
Exotická kombinace lahodného kiwi, nevšední marakuji a guavy......
Neodolatelná chuť zralé třešně... Oblíbené anglické...
Ovocné propojení borůvky a třešně... Oblíbené anglické...
Dokonalá chuť banánu... Prémiové britské liquidy Drifter Bar od Juice Sauz nyní i jako příchutě...
Oblíbená chuť černého rybízu s ledovým nádechem......
Osvěžující mango se sladkými tóny... Oblíbené...
Detailní popis produktu
Geniálně namíchaná oranžáda s výrazně sladkou chutí zabíhající až do chuti pomerančového bonbonu a s mírně chladivým finišem. Pokud milujete sladkou chuť zralého pomeranče, rozhodně si ji nenechte ujít.

Hravé ovocné kombinace, šťavnaté směsi a výrazná chuť. Roztočte to s řadou příchutí Drippin Party a zažijte nejlepší párty všech dob. U této série si přijdou na své hlavně příznivci ovocných mixů a neotřelých nápadů. Série aromat Drippin Party se představuje ve variantě shake & vape, do velké lahvičky tak jen dolijete bázi a můžete začít vapovat. Příchutě prochází všemi potřebnými kontrolami pro uvedení na mezinárodní trh a jsou vyráběny na území České republiky z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Jsou dodávány ve velkých 60ml lahvičkách, ve kterých se nachází příchuť.
Postup přípravy e-liquidu Drippin Party S&V: Do 60 ml lahvičky s příchutí dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Příchutě skvěle chutnají s bázemi s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG, pro užití na klasické MTL šlukování doporučujeme míchat s bázemi s poměrem PG50/VG50.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Vitaestyle s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Štemberova 200, 33001 Kyšice, Česká republika |
| E-mail : | info@vitaestyle.cz |
