Clearomizér Innokin Zlide Tank Gunmetal 2ml
Související produkty
Detailní popis produktu
|
Parametry produktu:
Délka: 45,9 mm
Průměr: 22,7 mm
Objem: 2 ml
Závit: 510
Plnění: vrchní (s dětskou pojistkou)
Airflow: spodní
|
|
Kompaktní rozměry
Innokin Zlide Tank v TPD verzi nabídne praktické a kompaktní rozměry. Délka atomizéru činí jen 45,9 mm a průměr se zastavil na krásných 22,7 mm u spodní základny. Ve spodní části atomizéru se nachází závit typu 510, díky čemuž je atomizér kompatibilní téměř se všemi mody na současném trhu.
|
|
Podpora žhavících tělísek Z Coil
Atomizér je vhodný pro příznivce MTL potahu. Je kompatibilní se žhavícími tělísky z rodiny Z Coil. U menší verze je navíc k dispozici také inovativní žhavící tělísko s názvem Z-PLEX3D. Toto tělísko disponuje ve svém jádru speciálním mesh pletivem s odporem 0,48 ohm a je vhodné pro vzdušný MTL potah, nebo pro utažený DL potah. Druhé tělísko v balení nabídne odpor 1,6 ohm a je vhodné pro použití s náplněmi s nikotinovou solí a pro utažené MTL.
|
|
Systém plnění s dětskou pojistkou
Samotný tank u verze TPD disponuje objemem 2 ml. Tank můžete kdykoliv pohodlně doplnit díky přítomnosti jednoduchého vrchního systému plnění se speciální dětskou pojistkou. Nejprve je nutné vyjmout z atomizéru náustek a následně vysunout vrchní uzávěr do strany. Poté již doplníte e-liquid během pár vteřin zpět do tanku.
|
|
Nenáročná údržba
Innokin Zlide Tank je nenáročný atomizér určený pro začátečníky a nenáročné uživatele. Nabídne snadnou údržbu, celou konstrukci můžete kdykoliv rozložit na pět základních částí - vrchní uzávěr, tělo atomizéru, skleněné tělo tanku, žhavící tělísko a spodní základnu. Vše můžete následně pohodlně a rychle vyčistit. Stejně jednoduchá je také instalace žhavícího tělíska do atomizéru a celkové uvedení do provozu.
|
|
Obsah balení:
1x clearomizér Innokin Zlide Tank (2 ml)
1x žhavící tělísko Innokin Z Coil Z-PLEX3D (mesh, 0,48 ohm)
1x žhavící tělísko Innokin Z Coil (kanthal, 1,6 ohm)
1x náhradní náustek
1x náhradní pyrexové tělo
1x sada náhradních těsnění
|
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Zástupce výrobce v EU : | JMP Group, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Vavřenova 1171/10, 14200 Praha 4 - Braník, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@jmp-group.cz |
