... Výhodnější doprava od 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč ...

Žhavící hlava Joyetech EN Mesh Dark Edition 0,8ohm

Po registraci SLEVA min. 2% Po registraci množstevní SLEVA
77 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící hlava z platformy Joyetech EN Mesh v provedení Dark Edition nabídne skvělé podání chuti díky modernímu mesh pletivu, optimální odpařovací plochu a efektivní náběh žhavení. Hlavu je možné užívat jak se standardními nikotinovými a beznikotinovými náplněmi, tak také s e-liquidy s nikotinovou solí. Jedná se o novou a přepracovanou verzi hlavy v černém designovém zpracování.

 

Typy a odpory hlav:
- 0.8Ω (mesh)

 

Kompatibilní zařízení:
- Joyetech EVIO C Pod Kit
- Joyetech EVIO C2 Pod Kit
- Joyetech EVIO Gleam Pod Kit
- Joyetech EVIO Box Pod Kit
- Joyetech EVIO Grip Pod Kit
- Joyetech EVIO M Pod Kit
- Eleaf EN Air Tank
- Eleaf EN Drive Tank
- Joyetech eGo NexO Pod Kit
- Joyetech EVIO M Pro Pod Kit

 

Vhodné pro:
- MTL vaping (klasické šlukování)


Obsah balení:
1x žhavící hlava Joyetech EN Mesh Dark Edition (dle výběru)

 

Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavící hlavy, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci hlavy do atomizéru/cartridge a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu/grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení hlavy při prvním žhavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Zástupce výrobce v EU : Valmont trading, s.r.o.
Adresa zástupce v EU : Nuselská 142/9, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha
E-mail zástupce v EU : info@topcigars.cz
Používáme ověření věku Adulto

 

VAROVÁNÍ: Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let! Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č. 379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb. V okamžiku prodeje je ověřován věk kupujícího spotřebitele pomocí doplňku Adulto.cz   

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!

 

Je Vám více než 18 let?