... Výhodnější doprava od 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč ...

Elektronická cigareta Joyetech WideWick Pod (800mAh) Metallic Grey

Po registraci SLEVA min. 2%
Značka: Joyetech
239 Kč
Skladem

Joyetech WideWick Pod Kit je první elektronická cigareta vybavená inovativní technologií WideWickTM. Nabídne také praktický a ergonomický design, kompaktní rozměry, pečlivě navržené airflow a optimální tuhost potahu. Jedná se o e-cigaretu se zaměřením na příznivce MTL potahu, přičemž láká také na snadnou a praktickou údržbu, se kterou si hravě poradí také začátečníci. K dostání je v celé řadě barevných variant.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joyetech WideWick Pod Kit je první elektronická cigareta vybavená inovativní technologií WideWickTM. Nabídne také praktický a ergonomický design, kompaktní rozměry, pečlivě navržené airflow a optimální tuhost potahu. Jedná se o e-cigaretu se zaměřením na příznivce MTL potahu, přičemž láká také na snadnou a praktickou údržbu, se kterou si hravě poradí také začátečníci. K dostání je v celé řadě barevných variant. Její rozměry činí 23,5 x 12,5 x 113 mm, perfektně padne do ruky a snadno ji uložíte také do kapsy. Uvnitř těla na vás čeká integrovaná baterie se solidní kapacitou 800 mAh. Baterie se postará o hladký chod a dlouhou výdrž. V případě potřeby si ji pak můžete dobít díky portu USB-C na těle e-cigarety. Samotný dobíjecí kabel není součástí balení a je nutné pořídit ho samostatně. Ovládání je nesmírně snadné a jednoduché, s e-cigaretou WideWick si tak budou rozumět hlavně začátečníci.
 
Spínání žhavení probíhá zcela automaticky po potažení z náustku. Na e-cigaretě není potřeba nic složitě nastavovat, jednoduše ji doplníte a můžete začít během pár minut používat. Převratným prvkem je potom cartridge s objemem 2 ml ve vrchní části s technologií WideWickTM. Díky této technologii je lépe a efektivněji nasáván e-liquid ke spirálce. Vata uvnitř tělíska se nasává po celém obvodu a samotná mesh spirálka rovnoměrněji odpařuje e-liquid, výsledná chuť je potom mnohem plnější, prokreslenější a výraznější. Tělísko uvnitř lépe eliminuje možné vyprskávání a zároveň uzamkne napuštěný e-liquid přímo ve vatě, u e-cigarety potom nezáleží, zda bude na stole ležet, nebo zda bude otočená vzhůru nohama, jakmile ji zvednete, abyste si potáhli, bude uvnitř vaty vždy e-liquid. Ten si navíc snadno kdykoliv doplníte po sejmutí náustku cartridge. Joyetech WideWick Pod Kit nabídne více, než se na první pohled může zdát, její praktické funkce vás dokáží zaručeně mile překvapit.
 
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 23,5 x 12,5 x 113 mm
Kapacita baterie: 800 mAh
Odpor cartridge: 1,2 ohm (mesh)
Výstupní výkon: 9 - 12 W (nelze regulovat)
Objem cartridge: 2 ml
Dobíjení: USB-C port (5V/0.5A)
Kompaktní zpracování
 
Joyetech WideWick je kompaktní elektronická cigareta, která se perfektně drží v ruce během potahování a která se velice snadno přenáší. Vejde se takřka kamkoliv, snadno si ji uložíte do kapsy v zaměstnání, nebo do malého cestovního zavazadla. Její rozměry činí jen 23,5 x 12,5 x 113 mm, nabídne také perfektní ergonomii, která usnadní každodenní užívání. Na trh přichází v celé řadě barevných zpracování.
Automatické spínání potahu
 
Ovládání e-cigarety WideWick Pod Kit je nesmírně snadné a intuitivní. Na těle se totiž nenachází žádné ovládací tlačítko, po naplnění cartridge e-liquidem jednoduše vyčkáte pár minut a můžete začít napřímo potahovat z náustku. Žhavení se spustí zcela automaticky. E-cigareta dodá vždy optimální tvorbu páry a zprostředkuje příjemný MTL zážitek při každém potahu.
Utažené airflow
 
V boční části se nachází pečlivě navržený airflow otvor pro optimální tuhost potahu. Airflow systém je neregulovatelný, nicméně výrobce Joyetech kladl při tvorbě e-cigarety důraz na správný průměr vzduchového otvoru, aby bylo dosaženo co nejlepší tuhosti výsledného MTL potahu. E-cigaretu tak ocení všichni příznivci tuhého MTL potahu na způsob běžných cigaret, ale také milovníci středně tuhého MTL vapingu.
Integrovaná baterie
 
Uvnitř těla e-cigarety se nachází integrovaná baterie s kapacitou 800 mAh, která si bez problému vystačí s mnohahodinovým intenzivním používáním. Integrovaná baterie rovněž zaručí hladký chod zařízení a efektivně rychlý náběh samotného žhavení. V případě potřeby ji můžete kdykoliv dobít, na těle se nachází USB-C port pro snadné dobití proudem až 0.5 A*.
 
* Dobíjecí kabel USB-C není součástí balení.
Inovativní WideWick cartridge
 
Nespornou výhodou modelu Joyetech WideWick Pod Kit je přítomnost cartridge s objemem 2 ml a odporem 1,2 ohm s technologií WideWickTM. Díky této technologii je e-liquid uzamykán uvnitř vaty, přičemž se absorbuje po celém objemu vaty okolo mesh spirálky uvnitř. Každý potah je tak příjemně výrazný, plný a chutný, mesh pletivo rovnoměrně odpařuje e-liquid po celé délce, aby byl každý potah doslova dokonalý.
Snadné plnění
 
Cartridge WideWick disponuje solidním objemem 2 ml. S touto kapacitou budete moci v klidu potahovat po dlouhé hodiny. V případě potřeby pak stačí jednoduše sejmout vrchní náustek cartridge a během pár vteřin opětovně doplnit e-liquid pomocí praktického plnícího otvoru. Tato metoda plnění je nesmírně snadná, rychlá a čistá, snadno se vám bude doplňovat i na cestách, nebo v zaměstnání.
Obsah balení:
 
1x baterie Joyetech WideWick Pod (800 mAh)
1x cartridge Joyetech WideWick Pod (1,2 ohm, 2 ml)
1x uživatelský manuál
 
* Součástí balení není USB-C kabel pro dobíjení

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
VL Avatar autora 23.6.2023 18:12
Nejlepší e.cig. jakou jsem kdy měl, jednoduchá a cenově levná. Baterie i cartridge překvapivě dlouho vydrží. Doporučuji nejen začátečníkům.
Používáme ověření věku Adulto