... Výhodnější doprava od 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč ...

RDA atomizér Smokjoy Pyramid BF Stříbrný

Po registraci SLEVA min. 2%
587 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smokjoy Pyramid BF RDA je kompaktní, přesto však snadno nastavitelný dokapávací atomizér od společnosti Smokjoy. Na první pohled zaujme stylovým designem, ale také originální základnou pro dvě spirálky, která se nachází uvnitř. S délkou 29,2 mm a průměrem 24 mm se řadí mezi menší atomizéry. Nicméně montáž spirálek a celková údržba je velice snadná.
 
Celé tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, která je doplněna pozlacenou základnou ve tvaru pyramidy a pozlaceným 510 závitem ve spodní části. Na závitu se objevuje BF pin pro kompatibilitu se squonk mody. Díky tomu tak můžete využívat Smokjoy Pyramid nejen na standardní mody se závitem 510, ale také na čím dál tím populárnější squonkery s velkou kapacitou na e-liquid. Povrch atomizéru je lesklý a působí skutečně luxusním dojmem, který jen umocňují kvalitní použité materiály.
 
Jak již bylo zmíněno, uvnitř atomizéru se nachází pozlacená základna ve tvaru pyramidy. Ta nabídne možnost osazení až dvěma spirálkami. Montáž je velice snadná a bez problému si s ní poradí i začátečníci. O co nejjemnější chuť a velkou tvorbu páry se postarají vzduchové otvory ve spodní části. Vzduch vstupuje do atomizéru zespoda a zajistí spodní přímý ofuk spirálek, čímž získáte naprosto jedinečnou chuť. O její dokreslení se potom postará široký náustek typu 810 s hrubým opracováním ve vrchní části. Smokjoy Pyramid BF je stylový RDA dokapávací atomizér, kterému nechybí takřka nic. Je tak ideální volbou pro všechny typy vaperů, kteří od atomizéru očekávají výborné podání chuti a snadnou údržbu a manipulaci.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 29,2 mm
Průměr: 24 mm
Závit: 510
Plnění: RDA systém
Materiál: Nerezová ocel (SS316 + SS304)
Krásný design
 
Krásné dílenské zpracování je jednou z hlavních předností tohoto atomizéru. Celé tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli SS316 a SS304. Nechybí pozlacená základna a pozlacený závit 510 s BF pinem pro připojení ke squonk modu. Lesklý povrch je skutečně úchvatný.
Výborné podání chuti
 
Prokreslená chuť náleží téměř všem RDA dokapávacím atomizérům. Smokjoy Pyramid však jde ještě o krok dále. Díky třem otvorům z každé strany je zajištěn spodní ofuk spirálek. K ofuku dochází rovnoměrně a vy tak získáte ojediněle bohatou chuť e-liquidu. Pro ještě výraznější chuť je atomizér opatřen širokým 810 náustkem ve vrchní části.
Stylová základna pro dual coil
 
Nová základna ve tvaru pyramidy je jednou z hlavních výsad atomizéru Smokjoy Pyramid. Design je nejen stylový, ale také praktický. Montáž spirálek je velice snadná a hravě ji zvládne i naprostý začátečník.
Obsah balení:
 
1x RDA atomizér Smokjoy Pyramid BF
1x sada náhradních dílů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto