Výhodnější doprava od 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč .......................................... Na některé liquidy sleva po registraci až 20% .................................................................

Odporový drát Coilology - Tri-core Fused Clapton Ni80 (3m)

Po registraci SLEVA min. 2%
Značka: Coilology
199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce Coilology je jedním z nejoblíbenějších a nejověřenějších výrobců na poli příslušenství pro DIY vaping. Výrobce klade důraz na použití těch nejkvalitnějších materiálů pro své odporové dráty a předmotané spirálky. Z odporových drátů výrobce Coilology si snadno během pár vteřin vyrobíte vlastní spirálky, které si zachovávají vynikající vlastnosti, rychlý a efektivní náběh žhavení a chuťovou neutralitu. Odporové dráty výrobce Coilology jsou ideální pro všechny typy DL DIY atomizérů.
 
Coilology Tri-core Fused Clapton Ni80 je vysoce kvalitní odporový drát renomovaného výrobce Coilology. Drát je vhodný pro výrobu spirálek určených k DL vapingu. Drát je vyrobený z nichromu, přičemž jeho jádro nabídne hned tři odporové dráty s průměry 0,3 mm (28GA), které jsou omotány tenkým drátem s průměrem 0,08 mm (40GA). Drát je určený pro používání v režimu výkonu. Nelze ho použít pro teplotní režimy.
 
Doporučujeme pouze zkušeným uživatelům. Nesprávným použitím může dojít k nevratnému poškození zařízení.
 
Materiál: Nichrom (Ni80)
Provedení: Tri-core Fused Clapton
Vhodné pro: DL vaping
Typ: 3-28 (3* 0,3 mm) / 40 (0,08 mm)
Odpor: 1,73ohm/1ft (cca 30cm)
Balení: 3m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto