Výhodnější doprava od 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč .......................................... Na některé liquidy sleva po registraci až 20% .................................................................

RDA atomizér SMOKJOY Mushroom Cloud Duhový

Po registraci SLEVA min. 2%
637 Kč
Skladem

SMOKJOY Mushroom Cloud je prvotřídní RDA dokapávací atomizér s perfektním zpracováním, skvělým systémem airflow a vynikající chutí. Pokud očekáváte výjimečnou chuť od svého dokapávacího atomizéru, rozhodně byste měli Mushroom Cloud vyzkoušet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMOKJOY Mushroom Cloud je prvotřídní RDA dokapávací atomizér s perfektním zpracováním, skvělým systémem airflow a vynikající chutí. Pokud očekáváte výjimečnou chuť od svého dokapávacího atomizéru, rozhodně byste měli Mushroom Cloud vyzkoušet.
 
Průměr atomizéru SMOKJOY Mushroom Cloud je 24 mm, jeho délka činí 37 mm. S těmito rozměry se hodí spíše na větší mody. Odměnou vám však bude vnitřní základna, která je příjemně velká a instalace spirálek bude o poznání pohodlnější.
Základna má navíc oboustranné kladné a záporné kontakty, takže je jedno, jak spirálky nainstalujete.
 
Pro dosažení skvělé chuti je atomizér vybaven oboustranným airflow systémem. Přímo na těle atomizéru se tak nacházejí dva velké vzduchové otvory, které zajistí okamžité a efektivní odpaření e-liquidu od spirálek. Tím to však nekončí. Pro ještě lepší chuť je atomizér vybaven POM náustkem. POM (Polyoxymethylen) se používá jako jemný materiál, který dokresluje chuť lépe, než delrin, nebo jiné materiály, jako keramika, sklo, dřevo, apod. Po vapování z atomizéru Mushroom Cloud už nebudete chtít měnit. Našli jste totiž svého favorita.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 37 mm
Průměr: 24 mm
Závit: 510
Dostupné barvy: Černá, stříbrná, zlatá, duhová
Oboustranný airflow systém
 
Atomizér disponuje důmyslným oboustranným airflow systémem. Obě spirálky jsou tak ofukovány přímo, címž dosáhnete vždy naprosto omračující a výjimečné chuti.
Jednoduchá základna
 
Do základny lze namontovat dvě spirálky zároveň. Základna má oboustranné kladné i záporné póly, je proto jen na vás, jak spirálky nainstalujete.
Jemný POM náustek
 
Nový náustek vyrobený z jemného plastu, kterému se říká POM (Polyoxymethylen), vás doslova ohromí. Přenese do vašich úst tak výjimečnou chuť e-liquidu, že jste ji ještě nikdy neokusili.
Obsah balení:
 
1x RDA atomizér SMOKJOY Mushroom Cloud
1x sada náhradních dílů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto