Výhodnější doprava od 800 Kč................................................................................................. Na některé liquidy a příchutě na míchání sleva po registraci až 20% ........................ K objednávce od 1400 Kč liquid ZDARMA, od 1800 Kč příchuť na míchání ZDARMA **** AKCE - k objednávce nad 2500 Kč liquid za 349,- LIQUA 4x10ml ZDARMA ****

Žhavící hlava Eleaf LYCHE NotchCoil 0,25ohm

Po registraci SLEVA min. 2%
Značka: Ismoka-Eleaf
79 Kč
Skladem

Náhradní žhavící tělísko LYCHE NotchCoil nabízí odpor 0,25 ohm. Žhavící tělíska pro Eleaf LYCHE s označením NotchCoil mají spirálku vyrobenou z jednoho kusu nerezové trubičky s vyfrézovanými otvory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící tělísko LYCHE NotchCoil nabízí odpor 0,25 ohm. Žhavící tělíska pro Eleaf LYCHE s označením NotchCoil mají spirálku vyrobenou z jednoho kusu nerezové trubičky s vyfrézovanými otvory. Povrch kde se náplň odpařuje je mnohem větší než u klasických spirálek a proto žhavící tělíska NotchCoil produkují mnohem větší množství páry. Toto tělísko je možné používat také v teplotním režimu pro nerezovou ocel.
 
Žhavící tělísko LYCHE NotchCoil se dá využívat v rozpětí 40 - 60 W.
 
Odpor: 0,25 ohm
Počet spirálek: 1
Doporučený výkon: 40 - 60 W
Teplotní režim: ANO
Vhodné pro: DL (přímé potahování)
Balení: 1ks
Kompatibilita:
- Eleaf LYCHE
 
Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavícího tělíska, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci tělíska do atomizéru a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu / grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení tělíska při prvním žhavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: